Zbor članov “Društva 1824” v letu 2021

V petek, 26. 3. 2021, smo se kot vsako leto na Zboru članov srečali člani Društva 1824, a tokrat, zaradi prepovedi združevanj in v izogib okužbi z virusom COVID-19, ki je zaznamoval preteklo leto 2020, preko povezave Zoom.

Na Zboru članov smo izvolili novo vodstvo in člane v organe Društva 1824.

Kot novi predsednik Društva 1824 je bil izvoljen Jurij Žnideršič.

Za člane upravnega odbora so bili izvoljeni: Jurij Žnideršič (predsednik), Mojca Strašek Dodig,  Patricija Kelhar, Alenka Černelič Krošelj, Milan Kšela, Jože Kelhar, Zinka Žnideršič, Majda Adamič in Ines Jagrič Križman, za člane nadzornega odbora pa: Davorin Lipej, Anita Gramc Orehek in Franc Krošelj in za člane disciplinske komisije Franc Racman, Marija Žnideršič, Stanislav Golobič, Jože Ferenčak in Mateja Količ.

Vabimo vas k branju poročila o delu Društva 1824 za leto 2020 in naše plane za letošnje leto 2021.

Z odprtimi rokami sprejmemo tudi nove člane Društva 1824. Prijavnica se že nahaja na naši spletni strani.

Lepo vas pozdravljamo,

Upravni odbor Društva 1824